ВІЗИТ ПАПИ В УКРАЇНУ http://papalvisit.org.ua
 
Новини
Іван Павло ІІ : “Дякую, тобі Україно!”

Іван Павло ІІ : “Дякую, тобі Україно!”

На Львівському летовищі відбулася прощальна церемонія із Главою Держави Ватикан Його Святістю Іваном Павлом ІІ Папою Римським у зв’язку із завершенням Його візиту в Україну. Святішого Отця проводжали Президент України Леонід Кучма, члени офіційної державної делегації, Глава УГКЦ Блаженніший Любомир Кардинал Гузар та Його Еміненція Мар’ян Кардинал Яворський, представники духовенства Української Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви в Україні, численні гості, жителі міста.


27.06.2001 (20:59) // Religious Information Service of Ukraine

   У вітальному слові Президент України висловив щиру подяку Іванові Павлу ІІ за слова надії та благословення, неодноразово висловлені Ним під час візиту. Для України Святіший Отець назавжди залишиться взірцем християнських чеснот, паломником Миру, Надії та Віри.

  У своїй останній промові на українській землі Папа, зворушений побаченням з Україною, подякував за щиру зустріч. Україна назавжди залишиться в Його пам’яті як “перехрестя народів та культур, земля, з якої більше ніж тисячу років тому Євангеліє почало поширюватись та закорінюватись в історичній та культурній дійсності народів Східної Європи”. Слова подяки за організований візит прозвучали на адресу влади та мирян.

  Зворушливе благословення з вуст Івана Павла ІІ полинуло до всієї України: “Ще раз звертаюсь до тебе, Українська Земле, з побажаннями добробуту та миру. Ти залишаєш у моєму серці незабутні спогади! До побачення, народе-друже, пригортаю тебе обіймами доброзичливості і любові! Дякую за щирий прийом та гостинність, про які ніколи не зможу забути.

  Молю Всемогутнього Бога, щоб благословив тебе, український народе, і щоб зцілив усі твої рани. Його велика любов нехай наповнить твоє серце і нехай провадить тебе у третє тисячоліття християнства до нового майбутнього. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа!”.

  О 19-й годині літак Глави Держави Ватикан узяв курс на Рим.

© The Ukrainian Greek Catholic Church, 2001 © Web design and programming - TRC Web Team, 2001
Support - Oleh Kuzo, 2001-2006, 2011
All rights reserved.